#parszywa12stka #naszWiLANÓW

Jesteśmy grupą ludzi połączonych sportową pasją, których wspólna determinacja, odwaga i chęć rozwoju doprowadziła do tego miejsca. Z bagażem doświadczeń wyniesionych z różnych dyscyplin, będąc zarówno trenerami jak i zawodnikami, pragniemy oddać w Wasze ręce Naszą wiedzę i umiejętności. Jesteśmy otwartą społecznością, zbudowaną na wzajemnym szacunku, trenujemy razem wspierając się równocześnie, niezależnie od poziomu zaawansowania, a ego zostawiamy za zamkniętymi drzwiami szatni. Jesteśmy wybuchową mieszanką ludzi o wysokim poziomie energii. Co więcej, jesteśmy bardzo skuteczni w rozwijaniu i doskonaleniu sprawności poprzez narzędzie jakim jest CrossFit.

Jesteśmy sąsiadami z #parszywej12stki!

Miejsce to powstało, dzięki pomocy bardzo wielu przychylnych Nam osób. Dzięki Wam mogliśmy zrealizować Nasze wspólne marzenie już po raz drugi. Nie jesteśmy w stanie wymienić ile osób było zaangażowanych w cały projekt, dlatego też wszystkim razem jak i każdemu z osobna bardzo serdecznie dziękujemy za okazaną Nam życzliwość i wsparcie.

CrossFit 12U1 jest częścią wspaniałej społeczności, którą tworzą mieszkańcy Miasteczka Wilanów i okolic, oraz rodziny jaką tworzą Nasi klubowicze i przyjaciele z CrossFit ELEKTROMOC.

Box o powierzchni 170m2 znajduje się w centrum warszawskiego Miasteczka Wilanów przy Alei Rzeczypospolitej 12 w lokalu U1, nad wjazdem na parking pomiędzy budynkami nr 12 i 14.