box

Naszą misją jest Was motywować, bawić, inspirować oraz edukować. Żeby to osiągnąć zapewniamy Wam wyjątkowy trening, wyjątkową opiekę w wyjątkowej atmosferze za każdym razem!

 CrossFit 12u1 Wilanów to środowisko wolne od narzekania, pełne ludzi otwartych na coaching, którzy chcą być odrobinę lepsi każdego dnia. Tworzymy dla Was miejsce sprzyjające rozwojowi osobistemu bo wierzymy, że poprzez samodyscyplinę osiągniecie wolność.

Wartości, którymi kierujemy się w CrossFit 12u1 Wilanów:

QUALITY / JAKOŚĆ

Wierzymy, że to co Was przyciąga do 12stki to wysoka jakość każdego treningu. Treningi prowadzą najlepsi trenerzy w naszej dyscyplinie, z dużą wiedzą i bogatym doświadczeniem. Klub jest zarządzany w przemyślany sposób, a recepcja otacza was opieką podczas każdej wizyty w 12stce. Treningi charakteryzuje skupienie na sposobie i jakości wykonania ćwiczeń, dzięki czemu w bezpieczny sposób uzyskujecie maksimum rezultatów.

COMMUNITY & SUPPORT / SPOŁECZNOŚĆ i WSPARCIE

To co sprawia, że dobrze czujecie się w 12stce to społeczność, którą razem budujemy oraz wsparcie, które sobie wzajemnie dajemy. Każdy Wasz indywidualny problem jest dla nas istotny i chcemy Wam pomóc go rozwiązać. Zawsze możemy na sobie polegać w naszym kameralnym, sąsiedzkim klubie.

RESPECT / SZACUNEK

Przychodzicie tu z własnej woli i inwestujecie swój cenny czas. Szanujemy to i chcemy żebyście Wy również siebie wzajemnie szanowali. Wierzymy, że osiągnięcie pożądanych efektów zależy od stanu w jakim znajduje się ciało i umysł. Uczymy Was jak się zdrowo odżywiać oraz jak zoptymalizować regenerację tzn. jak na codzień szanować własne zdrowie.

GET BETTER EVERY DAY / STAĆ SIĘ LEPSZYM KAŻDEGO DNIA

W 12stce wierzymy, że CrossFit jest stylem życia, a dodatkowo sposobem na zgrabną sylwetkę na lato. Lubimy lato ale przede wszystkim chcemy, żeby tych lat było w Waszym życiu jak najwięcej. Edukujemy, bawimy i inspirujemy Was po to, aby filozofia stawania się lepszym towarzyszyła Wam poza ścianami klubu i pomogła osiągać harmonię i upragnione cele w życiu.

Taka właśnie jest #parszywa12stka!

Przekonaj się o tym osobiście

ZAPISZ SIĘ NA PIERWSZY DARMOWY TRENING!

[forms ID=1]