Czym jest CrossFit?

CrossFit jest to metodologia treningowa, której głównym założeniem jest holistyczny rozwój, poprawa ogólnej sprawności fizycznej, sposobu odżywiania, zdrowia oraz stylu życia!

Rutyna to Nasz wróg, a świetny wygląd i samopoczucie to jedyne efekty uboczne! Każdy trening jest wyzwaniem zarówno dla osoby początkującej, jak i dla zaawansowanego atlety. Naszym zadaniem jest, aby każdy podołał wyzwaniu oraz osiągnął maksimum benefitów z treningu. Jesteśmy świetnie wykwalifikowanymi trenerami, a przede wszystkim bardzo nam zależy na Waszym rozwoju i zdrowiu. Treningi, ćwiczenia i obciążenia dopasujemy do Ciebie indywidualnie - jak garnitur szyty na miarę!

Ćwiczenia, których używamy towarzyszą nam na codzień, zawierają uniwersalne wzorce ruchowe wykorzystywane przez Nas od zarania ludzkości. Jesteśmy jedynym klubem w kraju trenującym w oparciu o programowanie CrossFit.com! A to co sprawia, że #parszywa12stka jest miejscem wyjątkowym to… międzynarodowa mieszanka wspaniałych ludzi! Trudno w to uwierzyć? Sprawdź. Zapraszamy.